Last Minute na email

Podmínky zasílání
Cestovní kancelář air marine zasílá informační newsletter pouze uživatelům, kteří se k této službě aktivně registrovali. Jediným údajem, který shromažďujeme, je emailová adresa uživatele. Způsob přihlášení prostřednictvím těchto webových stránek zabraňuje zlomyslnému přihlášení cizí emailové adresy bez vědomí uživatele.

Souhlas se zpracováním osobních údajů
Pro úspěšné přihlášení k odběru našeho newsletteru je třeba vyjádřit souhlas se zpracováním osobních údajů v níže uvedeném znění:

„AIR MARINE Travel & Incentive s.r.o. považuje uvedené údaje za vysoce důvěrné a použije je pouze pro vlastní potřebu ve smyslu zákona č.101/2000 Sb.o ochraně osobních údajů a to za účelem rozesílání pravidelných informací o slevách a akčních nabídkách cestovních produktů. Souhlas uděluji ve výše uvedeném rozsahu, a to na dobu neurčitou do doby jeho odvolání. V této souvislosti beru na vědomí, že tento souhlas mohu kdykoliv odvolat. Vzhledem k minimálnímu rozsahu shromažďovaných dat (pouze emailová adresa), je možné upravovat svoje osobní data odhlášením neplatné emailové adresu a zaregistrováním aktuální.“

Odvolání souhlasu
Každá odeslaná zpráva obsahuje on-line proklik na automatické odhlášení z odběru. Po kliknutí je zobrazena zpráva o úspěšnosti odhlášení z databáze.

Přihlášení k odběru


Last Minute na email